Views Column Class (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Number of columns
bo: བསྟར་བའི་གྲངས

en: List type
bo: མིང་ཐོའི་རིགས

en: Ordered list
bo: གོ་རིམ་ཅན་གྱི་མིང་ཐོ

en: Unordered list
bo: གོ་རིམ་མེད་པའི་མིང་ཐོ

en: List class
bo: སྒྲིག་དཔེ་སྟོན་པ
