Views Column Class (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Number of columns
cs: Počet sloupců

en: List type
cs: Typ seznamu

en: Ordered list
cs: Číslovaný seznam

en: Unordered list
cs: Nečíslovaný seznam

en: Wrapper class
cs: Obalovací třída

en: List class
cs: Třída seznamu
