Views Column Class (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Number of columns
da: Antal kolonner

en: List type
da: Listetype

en: Ordered list
da: Ordnet liste

en: Unordered list
da: Uordnet liste

en: Wrapper class
da: Wrapper-klasse

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
da: Klasse (class) der skal bruges til at omgive listen.

en: List class
da: Listeklasse

en: The class to provide on the list element itself.
da: Klasse (class) der skal bruges på selve listeelementet.
