Views Column Class (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Views
eu: Bistak

en: Number of columns
eu: Zutaberen zenbakia

en: List type
eu: Zerrenda mota

en: Ordered list
eu: Zerrenda ordenatua

en: Unordered list
eu: Zerrenda ez ordenatua
