Views Column Class (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Views
he: היבטים

en: Number of columns
he: מספר עמודות

en: List type
he: סוג רשימה

en: Ordered list
he: רשימה מסודרת

en: Unordered list
he: רשימה לא מסודרת
