Views Column Class (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Views
lv: Skati

en: Number of columns
lv: Kolonnu skaits

en: List type
lv: Saraksta veids

en: Ordered list
lv: Sakārtots saraksts

en: Unordered list
lv: Nesakārtots saraksts
