Views Column Class (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Views
pt: Visualizações

en: Number of columns
pt: Número de colunas

en: List type
pt: Tipo de lista

en: Ordered list
pt: Lista ordenada

en: Unordered list
pt: Lista não ordenada
