Views Column Class (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Number of columns
sk: Počet stĺpcov

en: List type
sk: Typ zoznamu

en: Ordered list
sk: Usporiadaný zoznam

en: Unordered list
sk: Neusporiadaný zoznam
