Views Column Class (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Views
sv: Vyer

en: Number of columns
sv: Antal kolumner

en: List type
sv: Typ av lista

en: Ordered list
sv: Ordnad lista

en: Unordered list
sv: Punktlista

en: Wrapper class
sv: Omslutande klass

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
sv: Klassen att tillhandahålla för omsvepningen, utanför listan.

en: List class
sv: Klass för lista

en: The class to provide on the list element itself.
sv: Klassen att tillhandahålla för själva listelementet.
