Views Column Class (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Views
tr: Görünümler

en: Number of columns
tr: Sütun sayısı

en: List type
tr: Liste tipi

en: Ordered list
tr: Sıralı liste

en: Unordered list
tr: Sıralanmamış liste

en: Wrapper class
tr: Sarıcı sınıfı

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
tr: Liste dışında, sarıcıda sağlanacak sınıf.

en: List class
tr: Liste sınıfı

en: The class to provide on the list element itself.
tr: Liste öğesinde sağlanacak sınıf.
