Views Column Class (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Views
gl: Vistas

en: Number of columns
gl: Número de columnas

en: List type
gl: Tipo de lista

en: Ordered list
gl: Lista ordenada

en: Unordered list
gl: Lista non ordenada

en: Wrapper class
gl: Clase do envoltorio

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
gl: A clase a proporcionar o contenedor, afora da lista.

en: List class
gl: Clase da listaxe

en: The class to provide on the list element itself.
gl: A clase para proporcionar o elemento da lista en sí.
