Views Column Class (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Views
ja: ビュー

en: Number of columns
ja: カラム数

en: List type
ja: リスト形式

en: Ordered list
ja: 順序付きリスト

en: Unordered list
ja: 順序なしリスト

en: Wrapper class
ja: ラッパーのクラス

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
ja: リストを包むラッパーに付与するクラス。

en: List class
ja: リストのクラス

en: The class to provide on the list element itself.
ja: リスト要素に与えられるクラス。
