Views Column Class (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Views
ro: Vizualizări

en: Number of columns
ro: Număr de coloane

en: List type
ro: Tip listă

en: Ordered list
ro: Listă ordonată

en: Unordered list
ro: Listă neordonată

en: Wrapper class
ro: Clasa wrapper-ului

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
ro: Clasa furnizată pe wrapper, în afara listei.

en: List class
ro: Clasa listei

en: The class to provide on the list element itself.
ro: Clasa de furnizat pe elementul din listă în sine.
