Views Column Control (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Views
bg: Изгледи

en: Display
bg: Дисплей
