Views Column Control (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Display
ca: Visualització

en: Columns
ca: Columnes
