Views Column Control (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: Views
es: Vistas

en: Display
es: Presentación

en: Columns
es: Columnas

en: Presets
es: Valores prestablecidos
