Views Column Control (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Views
et: Vaated

en: Display
et: Kuva

en: Columns
et: Veerud
