Views Column Control (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Views
gl: Vistas

en: Display
gl: Visualización
