Views Column Control (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Display
hr: Prikaz
