Views Column Control (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Views
hu: Nézetek

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Columns
hu: Oszlopok

en: Presets
hu: Beállítások
