Views Column Control (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Views
ja: ビュー

en: Display
ja: 表示

en: Columns
ja: カラム

en: Presets
ja: プリセット
