Views Column Control (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Display
km: បង្ហាញ
