Views Column Control (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Use
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Columns
kn: ಕಾಲಂಗಳು
