Views Column Control (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Views
lv: Skati

en: Display
lv: Ekrāns

en: Columns
lv: Kolonnas
