Views Column Control (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Views
nl: Overzichten

en: Display
nl: Weergeven

en: Columns
nl: Kolommen

en: Presets
nl: Instellingen
