Views Column Control (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Views
pl: Widoki

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Use
pl: Użyj

en: Columns
pl: Kolumny

en: Presets
pl: Zestawy
