Views Column Control (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Views
ps: ليدنې

en: Columns
ps: ستنې
