Views Column Control (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Views
ru: Представление

en: Display
ru: Отображение

en: Use
ru: Использовать

en: Columns
ru: Колонки

en: Presets
ru: Шаблоны
