Views Column Control (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Display
sr: Приказ
