Views Column Control (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Views
tr: Görünümler

en: Display
tr: Gösterim

en: Columns
tr: Sütunlar
