Views Column Control (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Views
ur: ویوز
