Views Column Control (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Display
vi: Hiển thị

en: Columns
vi: Các cột
