Views Column Control (7.x-1.01) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Views
az: Görünüşlər

en: Display
az: Monitor

en: Columns
az: Sütunlar
