Views Column Control (7.x-1.01) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Columns
bo: སྡེ་བ།
