Views Column Control (7.x-1.01) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Display
cs: Zobrazit

en: Columns
cs: Sloupce
