Views Column Control (7.x-1.01) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Columns
gu: સ્તંભો
