Views Column Control (7.x-1.01) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Views
he: היבטים

en: Display
he: תצוגה

en: Columns
he: עמודות

en: Presets
he: קבועים מראש
