Views Column Control (7.x-1.01) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Views
id: View

en: Display
id: Tampilan

en: Columns
id: Kolom
