Views Column Control (7.x-1.01) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Display
ne: प्रदर्शन
