Views Column Control (7.x-1.01) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Views
ro: Vizualizări

en: Display
ro: Afișaj

en: Columns
ro: Coloane
