Views Column Control (7.x-1.01) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Views
sv: Vyer

en: Display
sv: Visa

en: Use
sv: Använd

en: Columns
sv: Kolumner

en: Presets
sv: Förval
