Views Column Control (7.x-1.01) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Display
ta: காட்சி

en: Columns
ta: நெடுவரிசை
