Views Column Control (7.x-1.01) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Display
te: చూపు
