Views Column Control (7.x-1.01) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Save
th: บันทึก

en: Views
th: ดู

en: Display
th: แสดงผล

en: Use
th: ใช้
