Views Column Control (7.x-1.01) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Views
uk: Види

en: Display
uk: Показ

en: Use
uk: Використовувати

en: Columns
uk: Колонки

en: Presets
uk: Конфігурації
