Views Column Control (7.x-1.02) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Views
is: Gagnasýn

en: Display
is: Sýna
