Views Column Control (7.x-1.02) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: Views
it: Viste

en: Display
it: Visualizzazione

en: Columns
it: Colonne
