Views Column Control (7.x-1.02) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Salvar

en: Display
pt: Exibição

en: Use
pt: Usar

en: Columns
pt: Colunas
