Views Column Control (7.x-1.02) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Display
sl: Prikaz
