Views Column Control (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Views
ar: الرؤى

en: Display
ar: العرض

en: Columns
ar: أعمدة
